Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Christensen, Finn(1920-2009)
Inntrykk fra Paris

Olje på lerret
101x82
Signert nede t.h.: Finn Christensen.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Corcoran gallery of art, Washington. "Nine painters from Norway 1961-62".

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00