Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Hoff, Tor (1925-1976)
Kvinne i kystlandskap

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Tor Hoff

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000