Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Hoff, Tor(1925-1976)
Kvinne i kystlandskap

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Tor Hoff

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000