Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tapies, Antoni(1923-)

Fargelitografi, lysmål
40x52
Signert nede t.h.: Tapies

Nummerert nede t.v.: 33/75.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00