Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tapies, Antoni (1923-)

Fargelitografi, lysmål
40x52
Signert nede t.h.: Tapies

Nummerert nede t.v.: 33/75.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering