Miró, Joan(1893-1983)
Litografi, lysmål
72x103
Signert nede t.h.: Miró.
Påtegnet nede t.v.: HC
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 33 000
Litografi, lysmål
72x103
Signert nede t.h.: Miró.
Påtegnet nede t.v.: HC
Vurdering
NOK 30 000–50 000