Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Miró, Joan (1893-1983)

Litografi, lysmål
72x103
Signert nede t.h.: Miró.

Påtegnet nede t.v.: HC

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 33 000