Kiss, Laszlo Pál(1923-2007)
Skjønnhet 1974
Fargemetalltrykk, lysmål
59x49
Signert og datert nede t.h.: Laszlo Pál Kiss 1974
Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00