Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Kiss, Laszlo Pál(1923-2007)
Mimas budskap 1971

Fargemetalltrykk, lysmål
44x34
Signert og datert nede t.h.: L.P. Kiss 1971

Nummerert nede t.v.: VII./XXI. Påtegnet med noe utydelig tittel nede på arket: "Mimas budskap".

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00