Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Kiss, Laszlo Pál (1923-2007)
Mimas budskap 1971

Fargemetalltrykk, lysmål
44x34
Signert og datert nede t.h.: L.P. Kiss 1971

Nummerert nede t.v.: VII./XXI. Påtegnet med noe utydelig tittel nede på arket: "Mimas budskap".

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000