Kiss, Laszlo Pál(1923-2007)
Klovn 1972
Fargemetalltrykk, lysmål
45x36
Signert og datert nede t.h.: Laszlo Pál Kiss 1972
Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00