Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Eriksen, Finn(1909-1970)
Sittende kvinne 1950

Bronse
H: 35 cm.
Signert og datert på plinten: Finn Eriksen 1950

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00