Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Eriksen, Finn (1909-1970)
Sittende kvinne 1950

Bronse
H: 35 cm.
Signert og datert på plinten: Finn Eriksen 1950

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering