Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Schultz, Alexander (1901-1981)
Sydlandsk landsby 1950

Litografi, lysmål
58x69
Signert og datert nede t. h.: A. Schultz. -50

Nummerert nede t. v.: 136/200

Vurdering
NOK 500