Schultz, Alexander(1901-1981)
Sydlandsk landsby 1950
Litografi, lysmål
58x69
Signert og datert nede t. h.: A. Schultz. -50
Nummerert nede t. v.: 136/200
Vurdering
NOK 500
Tilslag NOK 900
Litografi, lysmål
58x69
Nummerert nede t. v.: 136/200
Vurdering
NOK 500