Dødskyss
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 440x597 mm Motivet: 295-299x452-460 mm
papir Usignert
1899
Woll 144.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 130 000