Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
Døden i sykeværelset

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 430-435x570-582 mm Motivet: 400x550 mm
Kinapapir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1896
Woll 65.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 300 000 med forbehold