Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
To kvinneakter

Akvarell i blått, rødt, gult og grønt på tykt
507x647
beige papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Påtegnet med tittel på engelsk på lapp på baksiden: "Two Nudes".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 500 000–3 000 000