Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Hunden overfaller hushjelpen

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 500x349 mm Motivet: 247x205 mm
papir Usignert

1938?
Woll 734.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000