Hunden overfaller postbudet
Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 589x460 mm Motivet: 466x343 mm
beige papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1938?
Woll 733.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 27 000