Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
August Strindberg

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 603x417 mm Motivet: 505x367 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Signert i stenen nede t.v.: E Munch
1896
Woll 66.

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 320 000