Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
Holger Drachmann

Litografi trykket i grønt på tykt grått papir
Arket: 746-752x606-613 mm Motivet: 590x451 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1902
Woll 197.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 88 000