Holger Drachmann
Litografi trykket i grønt på tykt grått papir
Arket: 746-752x606-613 mm Motivet: 590x451 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1902
Woll 197.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 88 000