Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Teaterprogram: John Gabriel Borkman

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 274x363-370 mm Motivet: 210x320 mm
beige papir Signert i platen: E Munch

1897
Woll 108.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000