Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Gjengangere: Osvald

Litografi trykket i svart på tynt beige papir
Arket: 467x603-610 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert

1920
Woll 651.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering