Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Fra Vandsjø ved Moss 1881

Olje på lerret
41x69
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Vandsjø Jørgen Sørensen 81

Auksjonert 30. desember

Vurdering