Salgsutstilling 30. desember 2011
Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Vinterlandskap 1886

Olje på lerret
35x50
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 86.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011