Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Vinterlandskap 1886

Olje på lerret
35x50
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 86.

Auksjonert 30. desember