Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Strømme, Olav (1909-1978)
Bymotiv 1956

Olje på plate
24x33
Signert nede t. h.: O. Strømme -56.

Antagelig Stockholm.

Vurdering