Strømme, Olav(1909-1978)
Bymotiv 1956
Olje på plate
24x33
Signert nede t. h.: O. Strømme -56.
Antagelig Stockholm.
Vurdering
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
24x33
Antagelig Stockholm.
Vurdering