Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Landskap 1941

Olje på plate
39x46
Signert og datert nede t. v.: HS 41

Påtegnet oppe t. v. på bildet: Til WG fra HS.

Vurdering