Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Grønvold, Marcus (1845-1929)
Fra klosterhaven 1879

Olje på lerret, oppklebet på plate
57x39
Signert og datert nede t.v.: M Grønvold 79

Auksjonert 30. desember