Salgsutstilling 30. desember 2011
Grønvold, Marcus(1845-1929)
Fra klosterhaven 1879

Olje på lerret, oppklebet på plate
57x39
Signert og datert nede t.v.: M Grønvold 79

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011