Salgsutstilling 30. desember 2011
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i Nord-Norge

Olje på lerret, oppklebet på plate
44x52
Signert nede t.v.: A. Normann

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011