Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Drougge, Mauritz (1874-1949)
Røy

Olje på lerret
90x110
Signert nede t. h.: M. Drougge

Vurdering

Tilslag NOK 15 500