Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Kvinneportrett 1848

Olje på lerret
54x41
Signert og datert nede t.h.: J F E 23 juni 1848

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 20 000