Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Askevold, Anders (1834-1900)
Sognejekt ved brygge, Sognefjorden

Olje på mahogniplate
35x27
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1893.

Pendant.

Auksjonert 30. desember