Salgsutstilling 30. desember 2011
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Garnfiskere og dampbåt i Sognefjorden

Olje på mahogniplate
24x36
Signert nede t.h.: A Rasmussen.

Pendant.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011