Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Garnfiskere og dampbåt i Sognefjorden

Olje på mahogniplate
24x36
Signert nede t.h.: A Rasmussen.

Pendant.

Auksjonert 30. desember