Salgsutstilling 30. desember 2011
Peters, Wilhelm(1851-1935)
En fisker i Finnmark

Olje på plate
61x42
Signert nede t.h.: Wm. Peters.

Antagelig fra 1883-84.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011