Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Ensomt sted. Hoven ved Mandal 1885

Olje på lerret
81x138
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1885.

Signert og påtegnet med blyant av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "...Mandal Amaldus Nielsen Christiania".

Auksjonert 30. desember