Salgsutstilling 30. desember 2011
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Ensomt sted. Hoven ved Mandal 1885

Olje på lerret
81x138
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1885.

Signert og påtegnet med blyant av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "...Mandal Amaldus Nielsen Christiania".

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011