Salgsutstilling 30. desember 2011
Collett, Frederik(1839-1914)
Vinter, Munken ved Fidje på Hidra ved

Olje på lerret
61x81
Flekkefjord 1890
Signert og datert nede t.v.: F. C. 90.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011