Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Collett, Frederik (1839-1914)
Vinter, Munken ved Fidje på Hidra ved

Olje på lerret
61x81
Flekkefjord 1890
Signert og datert nede t.v.: F. C. 90.

Auksjonert 30. desember