Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Småbruk i Asker, vinter 1896

Olje på lerret
35x60
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel 1896

Auksjonert 30. desember