Salgsutstilling 30. desember 2011
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Frossen elv i Gudbrandsdalen

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011