Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Frossen elv i Gudbrandsdalen

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.

Auksjonert 30. desember