Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Hvile

Olje på lerret
65x60
Signert på lerretet på baksiden: Nerdrum

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 700 000