Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1999

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 99

Dedikasjon fra kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 102 000