Komposisjon 1999
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 99
Dedikasjon fra kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 102 000
Olje på lerret
70x70
Vurdering