Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Stoltenberg, Matthias(1799-1871)
Fra Disen i Hamar

Olje på papir, oppklebet på lerret
25x34
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malet af: Stoltenberg paa Diesen i Vang". Stoltenberg slo seg på sine eldre dager ned på Østre Disen i Vang, nå Hamar.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00