Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Lystringen 1851

Olje på lerret
45x59
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 1851

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Hr. Chr. Tønsberg.".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 850 000