Krohg, Christian(1852-1925)
I leden
Olje på lerret
101x81
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 560 000
Olje på lerret
101x81
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 700 000–900 000