Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
I leden

Olje på lerret
101x81
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 560 000