Krohg, Christian(1852-1925)
Fra Frederiksberg
Olje på lerret
40x32
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
40x32
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering