Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Fra Frederiksberg

Olje på lerret
40x32
Signert nede t.h.: C. Krohg

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000