Munthe, Gerhard(1849-1929)
Vedkjøring 1877
Blyant på papir oppklebet på papp, lysmål
9x19
Signert og datert nede t. v.: G Munthe -77.
Vurdering
Tilslag NOK 4 600
9x19
Vurdering