Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Vedkjøring 1877

Blyant på papir oppklebet på papp, lysmål
9x19
Signert og datert nede t. v.: G Munthe -77.

Vurdering