Mosebekk, Olav(1910-2001)
Mor med barn 1996
Olje på lerret
61x50
Signert og datert oppe t.v.: O. Mosebekk 96.
Vurdering
Tilslag NOK 5 500
Olje på lerret
61x50
Vurdering