Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Mor med barn 1996

Olje på lerret
61x50
Signert og datert oppe t.v.: O. Mosebekk 96.

Vurdering