Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Ender, Axel(1853-1920)
Ung kvinne i blomstereng 1882

Olje på mahogniplate
35x26
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender 82-

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 92 000