Ender, Axel(1853-1920)
Kystlandskap med hest, vogn og folkeliv
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Axel Ender-
Atelier Alfred Nilson, 1963.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
36x54
Atelier Alfred Nilson, 1963.
Vurdering