Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Ender, Axel (1853-1920)
Kystlandskap med hest, vogn og folkeliv

Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Axel Ender-

UTSTILT:

Atelier Alfred Nilson, 1963.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000