Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Hagebord og parasoll, Rønnes

Olje på plate
69x81
Signert nede t.h.: A-Kavli

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000