Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kunstner ved sitt staffeli

Olje på lerret
70x84
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000