Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Kystlandskap med seilskuter og sjøfugler 1853

Olje på lerret
82x116
Signert nede t.v.: J: Bennetter

Datert nede t.h.: 27 Juillet 1853
(Juillet er fransk for juli).

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000