Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Dampskipet Dana ved et skipsforlis 1894

Olje på lerret
97x143
Signert nede t.v.: J: Bennetter

Datert nede t.h.: 30/3 1894

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering