Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Christianshavn 1881

Olje på plate
61x102
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 1881.

Annen tittel på lapp på baksiden av platen: "Fra Overgaden på Christianshavn". Ditto på lapp på baksiden av platen: "Kanalparti fra Christianshavn", samt påtegnet: "1.".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 9. Blaafarveværket 1979, kat.nr. 13 med tittel: "Fra Christianshavn".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000