Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Torgersen, Thorvald (1862-1943)
Interiør med sittende kvinne 1887

Olje på lerret
100x77
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Torgersen 87

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000