Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent kunstner
Fra Gulsvik 1875

Olje på lerret
31x48
Utydelig signert og datert nede t. h.: A Tidemand 75

Påtegnet på baksiden: Fra Gulsvig (...gard). Kan være malt etter en studie av Tidemand.

Vurdering